GL Accountant

Obowiązki:
- Przygotowywanie i księgowanie wpisów do dziennika
- Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych biernych i czynnych
- Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
- Działania związane z zamknięciem miesiąca
- Utrzymanie środków trwałych
- Uzgadnianie kont bilansowych
- Sprawozdawczość ustawowa - transakcje między spółkami
- HFM, raportowanie wewnętrzne zgodnie z MSSF

Wymagania:
- 1-2 lata doświadczenia zawodowego w księgowości/GL
- Biegła znajomość języka angielskiego
- Silne dążenie do nauki i rozwoju osobistego
- Wykazane zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności
- Proaktywne podejście i umiejętność rozwiązywania problemów - Biegła znajomość MS Excel i systemu SAP

Nasza oferta:
- Możliwość wywarcia realnego wpływu na biznes
- Hybrydowy model pracy, z 2 dniami w biurze i 3 dniami pracy z domu
- Dostęp do szkoleń, dzielenie się wiedzą i doświadczenie zdobyte dzięki pracy z ekspertami z branży
- Stabilne warunki pracy dzięki umowie o pracę i elastycznym godzinom pracy
- Kompleksowy pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie na życie
- Imprezy integracyjne, spotkania rodzinne i dbałość o równowagę między pracą a życiem prywatnym
- Wyjątkowo przyjazna atmosfera pracy z silnym wsparciem zespołu
- Nowoczesne biuro zlokalizowane w samym sercu Łodzi

announcement.apply